menu icon

Video įrašai

Įsigykite Komunikacijos industrijos asociacijos unikalius video mokymų įrašus.

Video įrašai

Įsigykite Komunikacijos industrijos asociacijos unikalius video mokymų įrašus.

2022 m. lapkričio 29 d.

1 val. 49 min.

Atsparumas karo metu: kaip komunikuoti viduje ir išorėje?

Karybos apžvalgininkas ir psichologas Aurimas Navys kalba apie psichologinio ir komunikacinio atsparumo ugdymą ir išlaikymą karo metu. Agentūros "Bosanova" vadovas Vytautas Matulevičius analizuoja 17 Ukrainos verslo komunikacijos pavyzdžių.

2022 m. gegužės 1 d.

1 val. 30 min.

Lojeriai ir pijarščikai: ką gali advokatai ir ko negali komunikatoriai? Atvejų analizė!

Teisininkai ir komunikatoriai yra „aliejaus ir vandens komanda“, – taip sakė dar 1969 metais parašytos knygos „Public Relations Law“ autorius, teisininkas Mortonas J Simonas. „Per 50 metų viskas pasikeitė“, – sakysite? Ar tikrai?

2022 m. sausio 11 d.

1 val. 41 min.

Tvarumo komunikacija. Rūta Diržanauskaitė (co:agency) ir Tomas Jankus (LAVA)

Autentiška ir nuosekli tvarumo komunikacija rodo organizacijos drąsą. Tvarumo tema – komunikacijos specialistų rankose!

2021 m. spalio 27 d.

56 min.

Kūrybiškumas komunikacijoje: kaip jį įjungti, puoselėti, efektyviai išnaudoti?

Ar galime puoselėti kūrybiškumą ir, panorėję, įjungti jį kaip šviesą kambaryje? Kas iš tiesų yra kūrybiškumas ir ką apie jį mums sako mokslas? Ar kiekvienas komunikacijos projektas privalo būti kūrybiškas?

2021 m. liepos 7 d.

1 val. 27 min.

Tamsioji darbdavio įvaizdžio pusė (Ir kaip vidinė komunikacija gali ją prašviesinti)

Komunikacijos inudstrijos asociacijos seminare "Tamsioji darbdavio įvaizdžio pusė" komunikacijos agentūros "Adverum" projektų direktorė Anastasija Zemdliauskaitė ir vidinės komunikacijos konsultantė Giedrė Simanauskaitė pasakoja apie tai, kaip pasiekti, kad darbdavio įvaizdžio kūrimas keistų organizacijas į gera?

2021 m. birželio 7 d.

1 val. 48 min.

How to Communicate to be Attractive on the Swedish Market 2021

Structure of the seminar "How to Communicate to be Attractive on the Swedish Market: Introduction in LT and EN" by Artūras Jonkus, Council Chair of Association of Communication Industry.

2021 m. kovo 16 d.

55 min.

Kodėl taip sunku atsiprašyti: apie krizių psichologiją, vadybą ir komunikaciją

Komunikacijos agentūros „Integrity PR“ vadovė Daiva Lialytė ir verslininkas Ignas Staškevičius diskutuoja apie atsiprašymo galią ir efektyvią komunikaciją ištikus krizei. Kaip pasiruošti, kad krizės metu itin svarbiais tapę elementai – laikas, aplinkos spaudimas ir atsakingų asmenų psichologinė būklė – veiktų kaip sąjungininkai, o ne priešai?

2020 m. vasario 10 d.

1 val. 47 min.

Lyderių komunikacija: Alisa Miniotaitė ir Aistis Zabarauskas

Ko reikia, kad gera lyderių komunikacija taptų taisykle, o ne išimtimi? Kas svarbiausia išorinėje ir vidinėje lyderių komunikacijoje?

2019 m. rugpjūčio 28 d.

47 min.

Socialinė atsakomybė: gerų darbų nebeužtenka. Atvejų analizė

Šiandien vis dar gajus požiūris, kad pakanka organizacijai padaryti keletą gerų darbų – ir ji jau tampa socialiai atsakinga. Šiandien gerų darbų nebepakanka! Pinigų dalybos labdarai taip pat baigėsi. Visuomenė tampa itin reikli ir atidi visoms įmonės veikloms ir būdams, kuriais uždirbami pinigai.

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.