menu icon

RSVA plečia tarptautinį bendradarbiavimą – pasirašė sutartį su IPRA

2019 m. gegužės 30 d.

RSVA plečia tarptautinį bendradarbiavimą – pasirašė sutartį su IPRA

2019 m. gegužės 30 d.

Gegužės 30 dieną Vilniuje Ryšių su visuomene agentūrų asociacija (RSVA) ir Lietuvos komunikacijos asociacija (LTKA) ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Tarptautine ryšių su visuomene asociacija (IPRA).

Ši sutartis, be kitų dalykų, apima naudojimąsi tarptautinės asociacijos kuriamu turiniu, lengvatines sąlygas dalyvauti IPRA rengiamame tarptautiniame komunikacijos projektų konkurse „Golden World Awards“ bei visokeriopą IPRA pagalbą siekiant stiprinti ryšių su visuomene profesiją Lietuvoje.

„Komunikacijos profesionalams aktualu nuolat semtis naujų žinių, gerinti įgūdžius ir suprasti ateities tendencijas. Tarptautinis bendradarbiavimas atveria tokias galimybes plačiu mastu. Esu tikra, kad ši partnerystė bus naudinga ne tik mūsų organizacijoms, bet ir visai komunikacijos specialistų bendruomenei“, – apie bendradarbiavimo sutartį sako LTKA Tarybos pirmininkė Elena Martinonienė.

„Itin vertiname IPRA patirtį, gerąją praktiką ir kompetencijas. Jas norėtume perimti ir diegti Lietuvoje, užtikrinti pačius aukščiausius ryšių su visuomene paslaugų standartus. Bendradarbiavimas su IPRA bus naudingas Lietuvos ryšių su visuomene agentūroms, gerinant jų profesinius įgūdžius ir perimant naujausias, aktualiausias komunikacijos tendencijas“, – bendradarbiavimo su IPRA pradžią komentuoja RSVA tarybos pirmininkė Romualda Stonkutė.

„IPRA dirba su nacionalinėmis ryšių su visuomene asociacijomis ir jungia komunikacijos profesionalus iš viso pasaulio, sukurdama tokią ekosistemą, kurioje keliame įvairius profesinius klausimus ir sprendžiame sudėtingus komunikacijos veiklos iššūkius, – komentuoja IPRA prezidentė Svetlana Stavreva. – Ši IPRA pasirašoma bendradarbiavimo sutartis su dviem Lietuvos ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalų grupėmis atveria galimybes Lietuvos talentams perimti ryšių su visuomene srities „know-how“ iš viso pasaulio.“

Apie IPRA

Tarptautinė ryšių su visuomene asociacija IPRA sudaro didžiausią pasaulyje ryšių su visuomene specialistų tinklą, kurio nariai – fiziniai asmenys. Asociacija siekia plėtoti atvirą bendravimą ir viešųjų ryšių etikos praktiką. Šių tikslų asociacijai padeda siekti: sukurtos stiprios tinklaveikos galimybės, elgesio kodeksas ir intelektinė profesinė lyderystė. IPRA kasmet organizuoja profesinį konkursą – pasaulinius ryšių su visuomene srities apdovanojimus „Golden World Awards for Excellence“. 60 metų patirtį sukaupusi organizacija IPRA, sulaukusi ir Jungtinių Tautų pripažinimo, veikia visose pasaulio šalyse, kur praktikuojami ryšiai su visuomene. Daugiau informacijos: www.ipra.org

Apie LTKA

Lietuvos komunikacijos asociacija LTKA yra savanoriška ir nepriklausoma asociacija, veikianti savo profesinės bendruomenės pagrindu. Organizacija vienija daugiau kaip 200 viešojo ir privataus sektoriaus komunikacijos specialistų bei individualiai dirbančių komunikacijos profesionalų. Pagrindiniai asociacijos tikslai yra profesinis narių tobulėjimas, dalijimasis informacija, narių bendravimo ir bendradarbiavimo skatinimas, taip pat profesijos prestižo ir svarbos auginimas. Daugiau informacijos: www.ltka.eu

Apie RSVA

Ryšių su visuomene agentūrų asociacija RSVA įkurta 2009 metais siekiant užtikrinti agentūrų veiklos etikos ir profesinius standartus, gerinti šio verslo aplinką šalyje. RSVA vienija 8 agentūras, kurios teikia kokybiškas ryšių su visuomene ir konsultavimo paslaugas ir vykdydamos veiklą laikosi griežtų etikos normų: „Ad verum“, „Agency 1323“, „Gravitas Partners“, „Headline Agency“, „Idea Prima“, „Integrity PR“, „Nova media LT“ ir „PR Service / Edelman Affiliate“. Daugiau informacijos: www.komunikacija.lt

 

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.